AKTUALNOŚCI AKTUALNOŚCI

Zmiany w organizacji pracy Nadleśnictwa

Informujemy o podjętych działaniach mających na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Polsce.

W związku z nadzwyczajną sytuacją zagrożenia epidemicznego w naszym kraju prosimy wszystkich interesantów o ograniczenie kontaktu osobistego z pracownikami Nadleśnictwa Puławy i załatwianie spraw telefonicznie pod nr (81) 886 42 41,  mailowo z użyciem adresu pulawy@lublin.lasy.gov.pl lub przez Elektroniczną Skrzynkę Podawczą adres ePUAP: /pgl_lp_0518/SkrytkaESP.

Od dnia 16.03.2020 r. - do odwołania, wejście do budynku Nadleśnictwa Puławy przy ul. Żyrzyńska 8 w Puławach będzie zamknięte.

Nadleśniczy nie przyjmuje interesantów w sprawie skarg i wniosków do odwołania.

 

Szczegółowe bezpośrednie dane kontaktowe do pracowników odpowiedzialnych za rozpatrywanie poszczególnch rodzajów spraw znajdują się m.in. pod adresem:

https://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/dg/rdlp_lublin/nadl_pulawy/dane_teleadresowe

lub

http://pulawy.lublin.lasy.gov.pl/nadlesnictwo

 

Kontakt do leśnictw podajemy na stronie:

https://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/dg/rdlp_lublin/nadl_pulawy/dane_teleadresowe

lub

https://pulawy.lublin.lasy.gov.pl/lesnictwa

(również w tym wypadku rekomendujemy telefoniczne załatwianie spraw).

Jeśli Państwa wizyta w biurze Nadleśnictwa Puławy jest niezbędna, prosimy o wcześniejsze umawianie się telefonicznie lub z użyciem podanych alternatywnych sposobów kontaktu. Obecnie załatwianie spraw przebiega bez opóźnień.

 

Jednocześnie informujemy że gdy tylko obecna sytuacja się unormuje, biuro Nadleśnictwa powróci do tradycyjnego trybu pracy obsługi interesantow o czym niezwłocznie poinformujemy. Przepraszamy za wystepujące utrudnienia i liczymy na Państwa zrozumienie w tej nadzwyczajnej sytuacji.